Dietetyka

Oferta

Zapraszamy:
  • osoby z nadwagą i otyłością pragnące zrzucić zbędne kilogramy,
  • osoby z nieprawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych oraz zdiagnozowanymi chorobami (wysokim poziomem cholesterolu, trójglicerydów, cukrzycą, stanem przedcukrzycowym, miażdżycą, chorobami serca, chorobami nieswoistymi jelit i innymi),
  • osoby, których bliskich dotknęły choroby cywilizacyjne, pragnące zmienić sposób żywienia i styl życia, by ograniczyć ryzyko wystąpienia tych chorób w przyszłości,
  • osoby po zabiegach operacyjnych wymagające szczególnych zaleceń żywieniowych,
  • kobiety planujące ciążę, kobiety w ciąży z ryzykiem wystąpienia cukrzycy ciążowej i kobiety po porodzie zmagające się z problemem nadwagi,
  • mamy pragnące zyskać wiedzę na temat zdrowego żywienia dzieci,
  • osoby aktywne fizycznie, które pragną osiągnąć lepsze rezultaty w sporcie, zbudować tkankę mięśniową i zyskać wiedzę na temat właściwego odżywiania,
  • osoby z prawidłową masą ciała zainteresowane zdrowym stylem żywienia.

Kadra

  • Agnieszka Kobalczyk-Rohde – dietetyk, technik farmaceutyczny, biolog.

Ukończyła dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Od kwietnia 2013 r. współpracuje z Prywatną Przychodnią Specjalistyczną Pulsmed w Koszalinie.

Facebook – Koszalin Dietetyk

Sprawy ludzkiego zdrowia zawsze były mi bliskie, jednak szczególnie teraz – gdy żyjemy w coraz szybszym tempie, gdy rynek kusi nas wszechobecną żywnością przetworzoną – kwestia zdrowego stylu życia, w tym przede wszystkim zdrowego sposobu żywienia, jest dla mnie zasadnicza. Tu nie ma alternatywy, jeśli chcemy skutecznie zapobiegać chorobom cywilizacyjnym i zachowywać dobry stan zdrowia. Przekazywanie ludziom wiedzy na ten temat, zachęcanie do konsekwentnego, ale rozsądnego wprowadzania zmian w codziennej diecie i uświadamianie znaczenia właściwego odżywienia dla stanu naszego organizmu – jest dla mnie sensem tej pracy. To dlatego naszym klientom nie proponujemy cudownych, eliminacyjnych diet, lecz kompleksowy program edukacji i doradztwa żywieniowego, połączony z opieką lekarską, oparty na aktualnej naukowej wiedzy medycznej. Jego celem jest osiągnięcie satysfakcjonującej korekty masy i składu ciała, ale jego efektem jest także – obok pożądanej poprawy stanu zdrowia – wzrost poziomu zadowolenia z życia. Do korzystania z naszej wiedzy zachęcamy zatem zarówno tych, którzy zmagają się z nadwagą, otyłością, czy wymagających dietoterapii chorób, jak i tych, którzy stawiają po prostu na zdrowy tryb życia – własny i swoich bliskich.

Cennik

Konsultacje lekarzy specjalistów

Nazwa usługiCennik [PLN]
Hipertensjolog300
Kardiolog260
Specjalista rehabilitacji260
Poradnia metaboliczna / diabetologiczna260
Ortopeda260
Porada psychologa150
Hepatolog / specjalista chorób zakaźnych260
Neurolog260
Endokrynolog / diabetolog dziecięcy260
Pediatra260

Wyślij wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu Obsługi Zapytania.

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: "RODO") jest PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA PULSMED z siedzibą w Warszawie (02-287), przy ul. Aksamitnej 36, telefon 501 655 900 , e-mail: kontakt@pulsmed.eu.

Dane osobowe zamieszczone w powyższym formularzu są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi zapytania (na podstawie art.6 ust 1 a) RODO).

Przekazane dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których te dane są przetwarzane lub do czasu wycofania zgody. Wycofania zgody można dokonać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec wykorzystywania danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia do innego administratora danych. Ma Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane są podawane są przez Panią/Pana dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa obsługa zapytania.

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod linkiem.