Dietetyka

Oferta

Zapraszamy:
  • osoby z nadwagą i otyłością pragnące zrzucić zbędne kilogramy,
  • osoby z nieprawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych oraz zdiagnozowanymi chorobami (wysokim poziomem cholesterolu, trójglicerydów, cukrzycą, stanem przedcukrzycowym, miażdżycą, chorobami serca, chorobami nieswoistymi jelit i innymi),
  • osoby, których bliskich dotknęły choroby cywilizacyjne, pragnące zmienić sposób żywienia i styl życia, by ograniczyć ryzyko wystąpienia tych chorób w przyszłości,
  • osoby po zabiegach operacyjnych wymagające szczególnych zaleceń żywieniowych,
  • kobiety planujące ciążę, kobiety w ciąży z ryzykiem wystąpienia cukrzycy ciążowej i kobiety po porodzie zmagające się z problemem nadwagi,
  • mamy pragnące zyskać wiedzę na temat zdrowego żywienia dzieci,
  • osoby aktywne fizycznie, które pragną osiągnąć lepsze rezultaty w sporcie, zbudować tkankę mięśniową i zyskać wiedzę na temat właściwego odżywiania,
  • osoby z prawidłową masą ciała zainteresowane zdrowym stylem żywienia.

Kadra

  • Agnieszka Kobalczyk – dietetyk, technik farmaceutyczny, biolog.

Ukończyła dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Od kwietnia 2013 r. współpracuje z Prywatną Przychodnią Specjalistyczną Pulsmed w Koszalinie.

Facebook – Koszalin Dietetyk

Sprawy ludzkiego zdrowia zawsze były mi bliskie, jednak szczególnie teraz – gdy żyjemy w coraz szybszym tempie, gdy rynek kusi nas wszechobecną żywnością przetworzoną – kwestia zdrowego stylu życia, w tym przede wszystkim zdrowego sposobu żywienia, jest dla mnie zasadnicza. Tu nie ma alternatywy, jeśli chcemy skutecznie zapobiegać chorobom cywilizacyjnym i zachowywać dobry stan zdrowia. Przekazywanie ludziom wiedzy na ten temat, zachęcanie do konsekwentnego, ale rozsądnego wprowadzania zmian w codziennej diecie i uświadamianie znaczenia właściwego odżywienia dla stanu naszego organizmu – jest dla mnie sensem tej pracy. To dlatego naszym klientom nie proponujemy cudownych, eliminacyjnych diet, lecz kompleksowy program edukacji i doradztwa żywieniowego, połączony z opieką lekarską, oparty na aktualnej naukowej wiedzy medycznej. Jego celem jest osiągnięcie satysfakcjonującej korekty masy i składu ciała, ale jego efektem jest także – obok pożądanej poprawy stanu zdrowia – wzrost poziomu zadowolenia z życia. Do korzystania z naszej wiedzy zachęcamy zatem zarówno tych, którzy zmagają się z nadwagą, otyłością, czy wymagających dietoterapii chorób, jak i tych, którzy stawiają po prostu na zdrowy tryb życia – własny i swoich bliskich.

Cennik

Konsultacje lekarzy specjalistów

Nazwa usługiCennik [PLN]
Hipertensjolog180
Kardiolog170
Specjalista Rehabilitacji170
Poradnia metaboliczna / diabetologiczna170
Ortopeda170
Specjalista leczenia bólu170
Porada psychologa80
Hepatolog / specjalista chorób zakaźnych170

Dietetyka

Nazwa usługiCennik [PLN]
Pierwsza wizyta100
Pierwsza wizyta + jadłospis na start200
Wizyta kontrolna80
Jadłospis indywidualny na 7 dni100
Badanie analizy składu ciała z omówieniem wyniku50

Wyślij wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu Obsługi Zapytania.

Administratorem danych jest firma Przychodnia Specjalistyczna PulsMed z siedzibą w Koszalinie, ul. Stoczniowców 11-13. Dane osobowe (tj. imię, nazwisko, adresy e-mail) zbierane są przez Przychodnia Specjalistyczna PulsMed wyłącznie w celu Obsługi Zapytania.

Dane osoby, której dotyczą, będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których te dane są przetwarzane.

Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania.

Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa Obsługa Zapytania.